17 września 2022 Udostępnij

Jakie bluzy anime są modne?

Anime, mimo swojej bogatej historii, nie traci na popularności. Wielu miłośników japońskiej mangi poza śledzeniem seriali czy filmów o tej tematyce, często sięga po ciekawe dodatki. Między innymi są to elementy odzieży, a konkretnie bluzy. Sztuka ta inspiruje autorów komiksów czy twórców animacji, a także projektantów mody. Jakie bluzy anime są obecnie w trendach?

Bluzy z motywem anime - jakie wybrać?

Po bluzy w stylu anime sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma znaczenia wiek czy odmienne gusta. Większość napisów, grafik czy motywów podkreśla bowiem fascynację ulubionymi produktami. Z tego powodu wiele firm może poszczycić się ulubionymi postaciami z kultowych produkcji na swoich bluzach. Każdy miłośnik Japonii i jej niezwykłej kultury z pewnością doceni taki dodatek. Przy wyborze tej części odzieży warto zwracać uwagę na materiał. Najczęściej i najlepiej sprzedającą się propozycją są te z dużą zawartością bawełny. Dzięki temu możemy mieć pewność, że produkt posłuży nam przez długie lata, nawet przy wysokiej intensywności noszenia.

Bardzo często możemy spotkać bluzy z różnego rodzaju naszyciami czy aplikacjami. One z kolei wykonywane są z niezwykle trwałych nici, które nie prują się i wyglądają dobrze cały czas. Atrakcyjnie będą prezentować się motywy z postaciami bądź japońskimi napisami, które podkreślą manifestację swoich poglądów oraz filozofię życia danego fana. Bluzy z motywem anime są cały czas na topie i świetnie wpisują się w popkulturę. To idealne dodatki dla fanów i fanek japońskich animacji oraz komiksów. Będzie to również świetna propozycja dla tych, którzy lubią wyróżniać się w tłumie. Nie da się bowiem przejść obok takiego elementu ubioru obojętnie.

Modne bluzy anime znajdziesz na https://escobart.pl/bluza-anime-meska-z-kapturem

Bluzy anime - jaka postaci są najpopularniejsze?

Jeśli chcemy wybrać bluzę w stylu anime na prezent, do wyboru mamy mnóstwo sag i filmów, które zadowolą każdego fana. Jednym z nich będzie z pewnością Spike Spiegel. Wraz ze swoim serialowym partnerem, Jet Black, ścigają się na statku kosmicznym Bepop. Jego umiejętności bojowe i zmysł detektywistyczny podbił cały świat anime. Kolejnym, równie ciekawym bohaterem będzie L, Death Note. Jego geniusz i spryt ukazany przez reżyserów sprawił, że wiele osób niemalże się z nim utożsamia. Podobnie jest w przypadku Astro Boy’a, który swoją historią daje nadzieję wielu dzieciom i otaczającym go osobom. Dodatkowym elementem powinien być fakt, iż w trakcie odbudowy państwa japońskiego ten bohater dawał młodemu pokoleniu wiarę we własne możliwości.

Oprócz wspomnianych bohaterów, bardzo ciekawym zabiegiem ze strony firm odzieżowych jest umieszczanie napisów oraz cytatów z filmów ulubionych mang. Nadruki wykonywane są w różnych technologiach, jednak najpopularniejszą jest zdecydowanie DTF. Producenci starają się, aby cytaty były odporne na pranie i nie pękały. Dzięki temu możemy być pewni, że nasz ulubiony bohater czy napis będzie nam towarzyszył nie tylko na co dzień, lecz również na wszelkiego rodzaju konwentach fantastyki japońskiej.

Artykuł partnera

Komentarze (0)