2 marca 2017 Udostępnij

Minitorebeczka – jaka i dla kogo?

Minitorebeczka to świetna opcja, która będzie w stanie zastąpić nam w pewnych sytuacjach pojemną torbę, gdy po prostu tak dużej pojemności nie będziemy potrzebować. Można ją zabierać do kina, teatru czy na letni spacer po okolicy. Jaką więc minitorebkę wybrać i czy taki model będzie dobry dla każdej kobiety.

Czy warto mieć torebkę w wersji mini?

torebki mini

Oczywiście warto mieć taką propozycję. Ponadczasowych dodatków o dobrej jakości nigdy nie jest za dużo. Można wybrać także niewielkie modele, które znajdziemy w wersjach mini tak jak zgrabne szkatułki określone jako puzderki. Wzrok mogą również przyciągać niewielkie akcesoria, które wyglądają jak pomniejszone torby używane na co dzień. Choć trudno w to uwierzyć nawet torebka trapezowa oraz tak zwany shopper bag mają znacznie mniejszą wersję taką zawieszaną na przedramieniu.

Wiele kobiet przyzwyczajonych jest do pojemnych toreb i przed zakupem powstrzymuje ich przede wszystkim obawa o to, że taka torebka nie będzie praktyczna. Wystarczy jednak kupić taką torebkę albo pożyczyć na parę dni i dzięki temu dość szybko zrozumiemy, że to propozycja doskonała, która ma bardzo wiele zalet. Niewielka kopertówka z doczepianym paskiem to gratka. Można ją założyć do jeansów na uczelnię, stworzy ona świetny duet z sukienką na imprezę studencką.

Kiedy zdecydujemy się na niewielką torebeczkę pamiętać trzeba, że najbardziej pasuje do filigranowych kobiet, które chcą dodać sobie nieco kilogramów. Jeśli sylwetka już jest okrągła raczej trzeba unikać takich modeli, które są zaokrąglone, ponieważ jako całość nie zaprezentuje się to udanie. Dla kobiet z pełniejszymi ​kształtami idealne będą minitorebki z kantami, które będą dopasowane do stroju.

Przegląd torebek w wersji mini

Obecnie dostępne są rożne propozycje takich torebek między innymi pośród nich torebka portfel a wiec przydatny dwufunkcyjny dodatek. W ciągu dnia portfel ma swoją właściwą rolę i znajduje się w większej torebce natomiast wieczorem stanie się elementem, który pojawi się na imprezie jako malutka torebka na pieniądze oraz dokumenty.

Minitorebka wizytowa to ciekawa opcja w formie niewielkie torebeczki albo też szkatułki w wyjątkowym odcieniu czerwieni. Szykując się na koncert muzyki poważnej na pewno warto na taka opcję postawić.

Torebka sportowa w wersji mini jest doskonała dla nastolatek oraz aktywnych studentek, świetnie pasuje do causalowych zestawów dla kobiet dojrzalszych. Wygodna, pojemna minitorba sportowa to dobra opcja na spacer czy przechadzkę po lesie, dlatego będzie to interesujący dodatek.

Komentarze (0)