14 października 2019 Udostępnij

Najlepsze torebki wieczorowe na studniówkę

Studniówka to oczywiście bal wyjątkowy w życiu każdej młodej osoby, to krok do dorosłości. W wielu przypadkach to również szansa na to, by po raz pierwszy postawić na stylizacje wieczorowe i zabawę do białego rana. Warto więc przemyśleć sobie w całości taką stylizację, ponieważ pewność siebie gwarantuje dobrze spędzony czas. Jeśli mamy wybraną sukienkę koniecznie warto zwracać uwagę na dodatki czy akcesoria. Torebka to nie tylko praktyczny schowek na drobiazgi to przede wszystkim element całości, który sprawiać będzie, że strój nabierze charakteru.

Welur i aksamit – torebki na studniówkę

Światowe trendy w bieżącym sezonie wynoszą zapomniane już tkaniny welwetowe. Takie sukienki i bluzki są wśród stylistów bardzo popularne i zbierają wiele pozytywnych opinii. Na studniówce można podkreślić także tendencję za pomocą welurowej torebki. Faktura materiału sprawi, że nawet najprostszy przykład będzie nabierał dworskiego charakteru. Wybieramy więc klasyczne kolory, czerwień, czerń, zieleń szmaragdową.

Metallic – modne torebki na studniówkę

Wieczorowe kreacje to bardzo często cekiny, metaliczne dodatki, elementy złote i srebrne. W takim wydaniu torebka będzie miała rolę biżuteryjną. Warto stawiać na modele ozdobione blaszkami, obręczami, cyrkoniami, kryształkami. To idealna opcja do prostych kreacji.

Broszki – biżuteria dla torebek

Modne aplikacje i naszywki na torebce to hit ostatnich sezonów i w wydaniu wieczorowym pojawia się to zamiast biżuterii. Bogato zdobione broszki najlepiej w kuferek​dużej ilości dopinane są do klap kopertówek. Nawet prosty czarny woreczek pokaże imprezowy styl, gdy będzie dodatkowo odpowiednio ozdobiony. Będzie można również korzystać z gotowych opcji jakie są w sprzedaży.

Puzderka i kuferki – eleganckie torebki na studniówkę

Jeśli chodzi o stylizacje wieczorowe pojawiają się tam zawsze sztywne puzderka oraz kuferki. Wyglądają one jak szkatułki na biżuterię i dostępne są w wielu postaciach i wariantach kolorystycznych. Oprócz prostokątów pojawia się także kształt kuli czy urocze serduszko. Można postawić na zamykany zatrzask, który będzie praktyczny i dopasowany do eleganckiej stylizacji.

Na łańcuszku – modne torebki wieczorowe

Torebki na łańcuszku także należą do tych modowych propozycji, które zbierają wiele pochlebnych opinii i dość często można się z nimi spotkać. Na pewno mamy w kolekcji jeden taki model i w tym momencie może się dobrze sprawdzić.

Kopertówki

Oczywiście dla dziewczyny, która wybiera klasyczne formy estetyczne zawsze taką dobrą propozycją będzie po prostu klasyczna kopertówka, która wygląda rzeczywiście bardzo dobrze.

Komentarze (0)