18 października 2019 Udostępnij

Miejskie torebki na jesień – przegląd najmodniejszych modeli

Torba buduje wygląd. To kluczowy element każdej stylizacji, a według niektórych również ma bardzo duże znaczenie, ponieważ mówi o charakterze i temperamencie. Może jest w tym ziarno prawdy, bowiem wybór modeli w każdym sezonie jest imponujący. Warto sprawdzić jakie propozycje mają również kreatorzy?

Jeśli nie klasyka – to co?

listonoszka

Takie pytanie podczas zakupów zadaje sobie wiele kobiet. Sklepowe półki uginają się od wymyślnych fasonów, zwolenniczki tradycyjnych modeli nie są im przychylne. Nie każdy lubi zabawę kolorem, do której ważna będzie również dobrana garderoba. Jeśli ktoś chce unikać wzorów modnych może postawić nieco na rozmiary. W tym sezonie niezwykle modne będą torebki od ręki, które będą komponować się dobrze z eleganckim płaszczem, marynarką w stylu militarnym czy kożuchem. Listonoszka w neutralnych pastelach będzie dobrym akcentem dla wieku szykownych zestawów.

Dla kogo klasyka?

Przede wszystkim to rozwiązanie dla perfekcjonistki, która nie chce przyciągać ciekawskich spojrzeń i czuje się najlepiej wśród monochromatycznych ubiorów.

Na bogato – torebki w stylu disco lat 80.

Był czas na dzieci kwiaty, mom jeans, fryzury z jak z Beverly Hills i hippisowskie propozycje, teraz pojawia się czas na disco. Jeśli nie pamiętacie takiej formy muzycznej warto wybrać się w inspirację z całą pewnością nie braknie. Neonowe kolory torebek zestawiać należy z welurowymi legginsami i połyskliwymi tkaninami, kurtkami imitującymi skórę, duża ilość ciekawych dodatków. w tym trendzie torebki nie grają pierwszych skrzypiec. Nie muszą być komponowane z kolorem obuwia, ale raczej powinny być dopasowane do poszczególnych elementów ubioru. Warto pamiętać, by wybrać optymalny rozmiar. Mniejsza zdecydowanie lepiej będzie wyglądać w stylu disco niż lubiany duży shopper.

Dla kogo disco?

Dla zwariowanej optymistki, której nie straszne są wodospady liści a jednocześnie jesień traktuje jak żart czy mit. Pewna siebie miłośniczka dobrej zabawy na pewno może się decydować na taki właśnie fason i będzie z tego zadowolona.

Z futrem ci do twarzy

Futro to również hit jesieni, dlatego pojawia się okrycie wierzchnie. Nie znaczy to jednak, że trzeba miksować elementy stylizacji między sobą, ale odrobina szybko przemycona w detalach i wpłynie dobrze na jesienny wyląd. Futro pewnie jest kojarzone z luksusem i elegancją, nie jest to w grupie zwolenniczek nowego fasonu akcesoriów. Jeśli nie masz nowej torebki to wydaje się, że ten model będzie dla Ciebie idealnym wyborem i dlatego rzeczywiście warto iść w tym kierunku.

Komentarze (0)