21 października 2019 Udostępnij

Najmodniejsze torebki

Skoro zbliża się wiosna będzie to odpowiedni moment, w którym będzie można nieco zmienić swoją garderobę. Między innymi postawić można na nową torebkę. To nie tylko funkcjonalny ale także stylowy element, bez którego trudno wyobrazić sobie kompletny strój niezależnie od pory roku. Tegoroczna wiosna przynosi nam wiele ciekawych rozwiązań, które będzie można wypróbować. Jak więc dobrać odpowiednią torbę, by odpowiadała obowiązującym trendom?

Postaw na wzór

Nadchodzący sezon oznacza praktycznie unikanie rozwiązań klasycznych a więc czarnych uniwersalnych toreb, które uchodzą już za nudne i nieco przestarzałe. Hitem na zbliżającą się wiosnę mają być torebki w różnorakie wzory oraz nadruki. Pojawiają się ciekawe oryginalne printy, które mają niestandardową formę estetyczną. Możliwości jak się okazuje praktycznie są nieograniczone. Można wybierać motywy fantazyjne, geometryczne, kwiatowe czy też komiksowe. Trend ten modne torebki​jest zauważalny praktycznie w każdym sklepie, który zajmuje się sprzedażą i dlatego wybór ciekawych propozycji nie powinien być trudny

Fason

Obecnie najbardziej popularne okazją się być torebki podkowy albo też półksiężyce. Mogą one mieć różnorakie rozmiary i kolory ale jedno będzie tutaj stałe a więc kształt jaki posiadają. Takie modele są w stanie przyciągnąć wzrok i sprawią, że stylizacja będzie wpisywać się w obowiązujące trendy. Pojawiają się również torby ze skóry miękkiej, które mają dużą plastyczność, wygodnie nosi się je w ręku i są wygodne w zapakowaniu. Można takżę zobaczyć, że wraca do nas styl vintage z lat 50tych i coraz częściej można się z tym spotkać. W modzie są nadal plecaki, które wchodzą od kilku sezonów na miejsce klasycznych toreb.

Co z kolorem?

W tym sezonie wiodącym kolorem będzie biel. Obok niej pojawiać się będą również pokrewne kolory, a więc przeróżne delikatne pastele. Jeśli kobieta będzie stawiać na jakieś propozycje, które są nieco mocniejsze, bardziej zauważalne. Między innymi mogą tutaj wchodzić w grę energetyzujące landrynkowe kolory, które mogą sprawić, że zauważalny będzie większy kontrast.

Dodatki

Torebki będą obecnie zmieniać się przez elementy różnego rodzaju i dodatki, w których tkwić będzie cały urok tych przedmiotów. Przede wszystkim modny będzie łańcuch i do tego również motyw, w którym pojawiać się będzie futerko. Stosunkowo nowym trendem jest również noszenie dwóch torebek zamiast jednej torebki i plecaka. Wtedy zestawiać można różne wzory, kolory czy fasony, można również nieco bardziej poszaleć przy wyborach.

Komentarze (0)