16 lutego 2017 Udostępnij

Jaką zamszową torebkę na wieczór?

Shopperka od lat na topie

Na wieczorny kinowy sens raczej nie zakłada się wieczorowej sukienki i do tego nie wybiera się niewielkiej torebki. Dlatego właśnie do kina ubieramy się luźno a więc luźną propozycją musi być również torebka, jaką będziemy do tej właśnie stylizacji wybierać. Dlatego właśnie tak zwane shoppery mogą być tutaj ciekawą alternatywa. Kobiety kochają takie torby za ich prostotę, wygodę oraz uniwersalny krój.

Zamszowa w stylu boho

Inną torebkę będziemy proponować, jeśli wychodzimy wieczorem na przyjęcie czy imprezę integracyjną. Tutaj oczywiście należy wybrać jakąś stylizację pośrednią. Forma nie może być bardzo luźna, ale nie może być również mocno oficjalna. Dlatego ciekawą opcją będzie sukienka wzorzysta i do tego torebka w stylu boho, która powinna się bardzo dobrze sprawdzić. Obecnie zamszowe torebki w takim stylu sprzedają się doskonale. Ewentualnie można również zauważyć, że pojawiają się również propozycje kolorowych listonoszek i one również mogą być ciekawym wyborem. Większość listonoszek komponuje się dobrze z luźnymi ubraniami.

Do ręki czy na ramię?

Wyjątkowo elegancją wersją torebki wieczorowej będzie model do ręki. Taki dodatek jest kwadratowy i wyposażony będzie w jedną albo dwie krótkie rączki, za torebka na ramię​które trzymamy taką torbę. Torba do ręki nie powinna być noszona na ramieniu. Takie modele do ręki pojawiają się także u dam między innymi nosi ją brytyjska królowa.

W ręku trzyma się także wspominaną kopertówkę i to będzie zawsze najbardziej elegancka forma jej noszenia. Współczesne modele są bardziej uniwersalne i dzięki uchwytom oraz cienkim paskom można je także założyć na ramię. Zamszowa kopertówka z błyszczącym łańcuszkiem może być ciekawym elementem uzupełniającym stylizację. Będzie można ją przełożyć przez ramię, jeśli dołączy się białą koszulę wygląd będzie stylowy, ale nie będzie umykać nam swoboda, która również powinna mieć dla nas istotne znaczenie. Kopertówka to propozycja szykowna, która zawsze wygląda pozytywnie i traktować można ją jako rozwiązanie udane, ogólnie polecane do eleganckich stylizacji.

Zamszowych torebek wizytowych nie używamy tak intensywnie jak codziennych toreb, dlatego będą nam dłużej służyć. Jeśli na naturalnym zamszu pojawi się plama lub zmoczy nas deszcz trzeba pamiętać, że taki rodzaj skóry potrzebuje także należytej pielęgnacji. Na rynku znajdziemy różne preparaty do czyszczenia torebek i dlatego warto się w nie wyposażyć, ponieważ dzięki temu uda się o nią należycie zadbać i tym samym dłużej będzie w dobrym stanie.

Komentarze (0)